جمعه 1401/02/30
پ, 1401/02/15 - 03:50

اعزام بسیجیان زنجانی به یادواره شهدای «بازی دراز»

مسؤول معاونت اردویی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان از اعزام بسیجیان زنجانی به راهیان نور شمالغرب خبر داد و گفت: افتتاحیه یادمان شهدای«بازی دراز» جمعه ۱۶ اردیبهشت ماه سال جاری برگزارخواهد شد.

به گزارش کوله بار،حسین حیدری، مسؤول معاونت اردویی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه اجرای مراسم یادواره شهدای«بازی دراز» از روز پنج شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری در حرم مطهر حضرت احمد بن اسحاق (ع) در شهر سر پل ذهاب آغاز می‌شود، اظهار کرد: افتتاحیه یادمان شهدای بازی دراز روز جمعه ۱۶ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

مسؤول معاونت اردویی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه بسیجیان زنجانی هم در مراسم افتتاحیه حضور دارند، تصریح کرد: امیدواریم که بتوانیم یاد و خاطره شهدا را با اجرای این نوع برنامه‌ها بیش از پیش زنده نگهداریم.

وی با بیان اینکه برنامه کلی افتتاحیه راهیان نور شمالغرب با حضور برادران و خواهران برگزار می‌شود، گفت: از استان زنجان برای افتتاحیه این یادواره اعزام برادران را خواهیم داشت.

حیدری با اشاره به اینکه اعزام بسیجیان زنجانی امروز از محل هیئت عاشقان ثارالله زنجان انجام می‌شود گفت: در شهر سر پل ذهاب استان کرمانشاه دو مقر وجود دارد که یکی حرم مطهر احمد بن اسحاق( ع) است که یادواره شهدای بازی دراز در آن انجام می‌شود و دیگری صعود به ارتفاعات بازی دراز است که کاروان‌ها در این دو مقر حضور پیدا خواهند کرد.

مسؤول معاونت اردویی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اهداف راهیان نور ادامه داد: قطعا یکی از اهداف بحث زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداست که در اعزام کاروان‌ها به راهیان نور جنوب و غرب کشور هم همین هدف را دنبال می‌کنیم و همین طور آشنایی هر چه بیشتر نسل جدید و جوان با رشادت‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس است.

وی ادامه داد: هر ساله در اردیبهشت‌ماه این افتتاحیه با اعزام کاروان‌ها به منطقه بازی دراز انجام می‌شود و بیشتر هم استان‌های غربی در این افتتاحیه حضور پیدا می‌کنند.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.